"לחקור את העולם התוסס של סווינגרס"

לפני כמה שנים, סווינגרים היו נושא טאבו, נשמר היטב בצללים ומחוץ לשיחה מנומסת. כיום, לעומת זאת, תרבות המתנדנדת נכנסה בחוזקה לזרם המרכזי, והיא נחקרת על ידי משתתפים פוטנציאליים רבים כדרך לחקור את המיניות שלהם. למתחילים, חשוב להכיר את אורח החיים לפני שאתם עושים את הצעד.

סווינגינג מתייחס לזוגות שבוחרים להחליף בני זוג בפעילות מינית פנאי. היא מחויבת לתקשורת פתוחה וכנה בין כל הצדדים המעורבים, ומושם דגש חזק על הסכמה ונוחות בכל העניינים. סווינגרים יכולים להשתתף במסיבות, מועדונים או אירועים חברתיים אחרים, והאווירה צריכה להישאר רגועה ונוחה לכל המעורבים. סווינגינג הוא בעיקר לא מונוגמי בהסכמה, כלומר בני הזוג פתוחים לעתים קרובות לערב שותפים נוספים בפעילויות המיניות שלהם.

חלק עיקרי מאורח החיים המתנדנד הוא ללמוד כיצד לנווט בדינמיקה החברתית. לקחת צעד אחורה וללמוד לקרוא את החדר הוא חיוני; לדעת מתי זה בסדר להצטרף לשיחות, ומתי לתת לאחרים לעשות את כל הדיבורים. סווינגרים הם חבורה ידידותית ופתוחה ואתה לא צריך להסס לפרסם את עצמך. עם זאת, זה לא מזכה אותך פשוט להצטרף לשיחות מבלי לבקש רשות תחילה. הקפידו לנהוג בכבוד כלפי המשתתפים האחרים; אל תפריעו להם ואל תדברו עליהם.

belembassy.co.il-אתר מומלץ
חשוב גם להיות מודעים לנימוסים מתנדנדים. זה כולל כבוד הדדי והסכמה לכל הצדדים המעורבים, שמירה על שיחות ממוקדות בפעילויות בהסכמה, והכרה בכל הגבולות שנקבעו. חשוב גם להיות כנים לגבי הרצונות שלך ולהיות פתוח עם תקשורת עם כל הסובבים אותך. באופן רחב יותר, סווינגרים צריכים גם לשמור על היגיינה אישית, שכן זה ישקף איך אחרים תופסים אותך. זה כולל לוודא שאתה נבדק חום, ולוודא שאתה לא חולק מחלות זיהומיות עם אחרים.

אורח החיים המתנדנד אינו מתאים לכל אחד. עם זאת, זה יכול לפתוח הרבה אפשרויות וללמד אותנו יותר על הגבולות המיניים שלנו ואת הרצונות; וכיצד לנווט בדינמיקה החברתית שמאחוריהם. כל מה שזה באמת דורש הוא פתיחות, תקשורת כנה וכבוד לכל המעורבים. בהתחשב בכך, אין זה מפתיע שיותר ויותר אנשים מתחילים לחקור את העולם התוסס של סווינגרים.

מאמרים נוספים

מודעות אופנתית: כיצד להיות קשוב לטרנדים יכול לעזור לבטא את הסגנון האישי שלך - מאמרים

מודעות אופנתית: כיצד להיות קשוב לטרנדים יכול לעזור לבטא את הסגנון האישי שלך

הכל מתחיל בלב ומקרין החוצה עד ששאר העולם יכול להרגיש את זה. אותו סנטימנט חל…

קרא עוד »

העולם של כוכבות פורנו: מדריך מקיף לוויקיפדיה - מאמרים

העולם של כוכבות פורנו: מדריך מקיף לוויקיפדיה

תעשיית הסרטים למבוגרים, הידועה גם בשם תעשיית הפורנו, הייתה נושא שנוי במחלוקת ולעתים קרובות טאבו…

קרא עוד »

בלוגי סקס: מדריך מקיף לכל מה שאתה צריך לדעת - מאמרים

בלוגי סקס: מדריך מקיף לכל מה שאתה צריך לדעת

עניין במין ומיניות הוא טבעי ונורמלי ובלוגי סקס הופכים פופולריים יותר ויותר. בלוגים של סקס…

קרא עוד »

"חופשה על חוף הים: לחקור את העיר חיפה, ישראל" - מאמרים

"חופשה על חוף הים: לחקור את העיר חיפה, ישראל"

העיר חיפה, ישראל היא יעד שמציע משהו לכל אחד. מפעילויות מלאות כיף בשמש, למראות מרהיבים,…

קרא עוד »

 ↑