פרופיל העיר


ראשי הרשות ותקופת הכהונה

אברהם טודוריס

7/1953-9/1955

אהרון חג'ג' ז"ל

9/1955-1/1960

1/1964-11/1965

5/1966-10/1966

יוסף דואני ז"ל

1/1960-1/1964

הרב שלמה מלכא ז"ל

1/1965-5/1966

10/1966-11/1969

אפרים לוי ז"ל

10/1969-12/1973

מאיר שטרית

12/1973-2/1987

יהודה ברוס

2/1987-7/1998

דוד בן-הרוש

7/1998-11/1998

צבי גוב-ארי

11/1998 – עד היום

 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.