חדשות


עיריית יבנה משיקה אפליקציה סלולרית

לשיפור הקשר עם התושבים

עיריית יבנה משיקה אפליקציה עירונית המאפשרת קשר ישיר עם תושבי העיר. תושבי העיר יוכלו לקבל מידע רלוונטי למקום מגוריהם בזמן אמת, וכן לפנות בקלות למוקד ולגורמי העירייה.

האפליקציה תאפשר קישור ישיר של התושב למרכז השליטה (106) באמצעות האפליקציה ב''סמארטפון'' יוכל התושב לצלם מפגעים שונים בעיר, ולהעביר את הצילום ישירות למרכז השליטה. ה-GPS שבמכשיר הנייד ישייך באופן אוטומטי את המפגע למקום בו הוא נמצא באמצעות מפת הרחובות. התושב נדרש באופן חד-פעמי להזין את פרטי ההתקשרות עמו וחוסך זמן המתנה טלפוני יקר. אלפון הטלפונים שבאפליקציה מהווה יתרון נוסף ומאפשר לתושב להתקשר בחיוג ישיר ומהיר אל יחידות העירייה כדוגמת אגפי החינוך, ההנדסה, הגבייה, רישוי העסקים ועוד.

מאפיין נוסף של האפליקציה הוא הקישוריות שלה עם מוקד ההודעות העירוני, אתר האינטרנט העירוני ודף הפייסבוק. פרסומי העירייה ואירועי התרבות והפנאי המופיעים באתר האינטרנט העירוני מתפרסמים גם באפליקציה. כמו כן ניתן לקבל דיווחים חיוניים, בשגרה ובחירום המתעדכנים בזמן אמת באפליקציה ושומרים את התושבים מחוברים לעיר. בקרוב תושק באפליקציה מפה דינאמית עם מידע חיוני בנוגע למיקום מתנ"סים, מבני ציבור, אתרים היסטוריים ועוד. פיתוח האפליקציה נעשה על-ידי חברת "העיר שלי טכנולוגיות בע"מ". את האפליקציה ניתן להוריד לטלפונים החכמים (סמארטפון) ללא תשלום, גם באייפון וגם באנדרואיד.

שירותי האפליקציה:

1. מידע עירוני בזמן אמת ועדכונים על אירועים לפי פרופיל אישי ותחומי עניין.

2. פתיחת פנייה במרכז השליטה (106) עם צילום מפגעים.

3. פנייה לגורמי עירייה וקשר ישיר עם האגפים השונים.

4. איתור נקודות ציון ע"ג מפה עירונית (בקרוב).

5. גלישה ישירה לאתר האינטרנט עירוני ולדף הפייסבוק.

 

איך מצטרפים? נכנסים לחנות האפליקציות בסמארטפון, מקישים בחיפוש ''יבנה'' ובהופעת האפליקציה עם סמל העירייה,לוחצים "הורד והתקן".

Android להורדה לחץ כאן

IOS Iphone להורדה לחץ כאן

QR Code Android 

QR Code IOS Iphone 

Internet Explorer 5+ ,1024 x 768 : צפייה מומלצת - Yavne Municipality 2003 - 2014 © All rights reserved.